Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan meyve oyunu oldukça yüksek kazançlar sunmaktadır. Bu oyun diğer tüm popüler oyunların geliştiricisi olan EGT tarafından geliştirilmiş ve oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Bu oyun araba oyunu olarak kullanıcılara sunulan bir oyundur. Slot oyunlarının oynayanları saniyeler içinde büyüttüğü bilgisine bu oyunun eğlencesi de eklenince 
'nin çok güzel bir yönü ortaya çıkıyor.Oyunda Flaming Hot kuralları sayesinde epeyce kazanan kombinasyon var.

Flaming Hot Oyun Kuralları

İçerik Haritası

Flaming Hot Kombinasyonları


 Bu kombinasyonların sayısı 40'a yakındır. Bu kombinasyonlardan birini yakalamak, kazanmak demektir. Oyunda 5  makara vardır, kazançlar bu makaralarda görünen meyvelerle çarpılır. Bu oyunu deneyen kullanıcılar, diğer  tüm slot oyunlarındaki heyecanın bu oyunda da bulunabileceğini söylüyor.Bu oyun çift ödeme özelliğini, kumar özelliğini kullanır. Ayrıca https://www.flaminghotoyna.com/flaming-hot/how-to-play/ adresinden oyun hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu oyunu oynamak istiyorsanız slot sitelerini araştırdıktan sonra siteyi seçerek oynayabilirsiniz.

Flaming Hot demo
 
 Bu özellik  bu oyuna özeldir ve kazancınızı katlar. Kumar oynamak isteyen oyuncuların öncelikle oyun hesabına belirli bir miktar para yatırması gerekmektedir.Bu işlemden sonra oynanacak miktar kadar jeton seçilerek otomatik ödeme aktif hale getirilmelidir. 7'ler ve Çizgiler yüksek ödemeler sunarken, bu oyunda ayrıca üzüm, kavun, muz, elma, kayısı ve kiraz gibi  
başka meyve bulunur.Bu sembollerden 3'ünü eşleştirerek kazanın.

Flaming Hot Oyna

Bunları birleştirerek daha büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Kazançların vahşi model adı verilen bir modelde arttığı bilinmektedir. Bu seçenek seçildiğinde kazanç 4 kata kadar artar. Bu oyunda kazanma şansı 500 kata kadar daha yüksek olabilir. Bu galibiyeti elde etmek için makinedeki 5 meyvenin de eşleşmesi gerekir.Flaming Hot'ta bedava dönüş yoktur. 
 

Flaming Hot Kazanç Katlama

 Kazanırsanız, kazanma oranını artırmak için oyunun Kumar özelliğini kullanarak daha fazla galibiyet garanti edilir. Bu oyun, garantili kazanç  miktarını artırmak için kartın takımını bilme işlevine sahiptir. Böylece kar miktarı artar. Bu bilinmiyorsa, tüm kazançlarınızı kaybedebilirsiniz.EGT Hot serisinin hemen hemen tüm oyunları birbirine benzer. Bu oyunların her birinin kendine has özellikleri vardır. Oyunda çok fazla çeşitlilik var ve büyük kazanabilirsiniz. 
 
 Bu  oyunun en büyük özelliği diğer oyunlardan farklı olarak bu bölümde kazanma şansının yüksek olmasıdır.Bu oyunun temel özelliklerinden biri de küçük miktarlarda oynanabilmesidir. Bu tutarlar dahilinde gelir elde edebilirsiniz. Flaming Hot sizin için ücretsiz  bir oyundur.

Yazar Bilgisi

Son güncellenme tarihi: 17 Mart 2023